Price: £18.72
Original Price: £27.82
M8 Retro Wireless Game Console 64G, Built-in 10000+ Games, HDMI Output TV Video Games, with Dual 2.4G Wireless Controllers
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | No |
| Output Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | HDMI |
| RAM | 64GB |
| Built In Storage | 64GB |
| Wireless Property | Wireless |
| SKU | se2410311041876016 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.